Top menu navigation

9/30/2014

Lody kiwiTydzień temu kupiłam kiwi. Przez tydzień leżało żeby trochę zmiękło. Niestety wczoraj po przekrojeniu na pół, wciąż było tak twarde, że nawet łyżeczki wbić się nie dało. Zrobiło mi się przykro. Nie dałam jednak tak łatwo za wygraną. Chwilę pomyślałam i...postanowiłam zrobić lody. 

wykorzystałam:
2 kiwi
2 łyżki miodu

Kiwi obrałam i pokroiłam w grubą kostkę. Dodałam miód i wszystko razem zblendowałam. Włożyłam do zamrażarki. Po godzinie wyjęłam i znowu zblendowałam i po godzinie znów. Później już w zamrażarce mogą leżeć do woli. (cóż, u nas już PO lodach. Tyle się należały :p )


2 komentarze:

 1. Ale banalnie proste to Twoje lody.. aż chciałoby się wypróbować przepis.. szkoda, ze za oknem deszcz :(

  OdpowiedzUsuń
 2. Cześć Kochana, proszę przyłącz się do naszego grona polskich blogerek mieszkajacych w rożnych częściach świata. *Promocja bloga, codzienny przegląd Waszych postów i świetna zabawa ‘Gadula Roku’ -Zapraszam!

  Polskie Blogi i Vlogi Kobiece na Świecie to blog integrujący wszystkie blogi i vlogi prowadzone w języku polski i poruszające tematy kobiece (moda, uroda, zdrowa dieta, książki, gotowanie, podroże, fitness etc.).
  Ideą jest zjednoczenie wszystkich blogerek mieszkających w Polsce i na obczyźnie. Nawiązanie znajomości oraz dzielnie się kulturą, zwyczajami i trendami w otaczającym nas świecie.
  http://polskieblogikobiecenaswiecie.blogspot.co.uk/
  Ściskam serdecznie KateWo

  OdpowiedzUsuń